Kuchnie na wymiar Zabierzów

Kuchnia na wymiar Zabierzów

Każdy z nas marzy o kuchni na wymiar, w której możemy poczuć się jak najlepsi szefowie kuchni. Kuchnia na zamówienie Zabierzów to wyjątkowe miejsce, w której bardzo często spotykamy się z innymi członkami rodziny. Jak wiele razy myślałeś o jej powiększeniu gdy zabrakło tam miejsca dla więcej niż dwóch osób, albo gdy nie byłeś w stanie pomieścić wszystkich garnków lub talerzy? Zapewne nie raz. Dlatego idealną opcją jest stworzenie własnej kuchni na wymiar wyposażoną w nowoczesne meble kuchenne na wymiar.

Kuchnie na wymiar Zabierzów stawia na młody i ambitny zespół co gwarantuje zaangażowanie, jakość i efektywność. Nasze meble kuchenne są wykonywane zawsze w pełni po darmowej konsultacji z naszym klientem podczas której uzgadniana jest cena i wszystkie detale, dlatego możesz mieć pewność że Twoje meble kuchenne na wymiar będą dopracowane do perfekcji

Kuchnie na wymiar Zabierzów wykonane przez MUDU Meble na wymiar Zabierzów | Meble kuchenne są stworzone z największą starannością. Nowoczesna kuchnia na wymiar, biała kuchnia na wymiar, czarna kuchnia na wymiar – wybierz styl specjalnie dla siebie.

Kuchnia na wymiar dopasowana do Ciebie

Płyty oraz blaty - kuchnia na wymiar Zabierzów

Płyta laminowana to płyta wiórowa, która jest pokryta cienką warstwą melaminatu. Dzięki temu wygląda jak drewno, kamień, metal a nawet beton. Jest to opcja, która ma najszerszy wachlarzu dekorów. Istnieje również wersji NRO czyli taka, która jest wyjątkowo odporna na ogień. Używamy najlepszej jakości płyt jakie są dostępne na rynku. Płyty firmy Swiss Krono czy Eger mają często nawet 3x większą gęstość i trwałość jak meble z płyt laminowanych dostępnych w popularnych sklepach budowlanych i meblowych.

Z płyty lakierowanej produkowane są najczęściej boczne części mebli oraz fronty. Najczęściej lakierowane są płyty typu MDF, które występują także w wersji odpornej na wilgoć – idealne do produkcji mebli do łazienek. Ważnym jest, że płyta mdf z takimi właściwościami ma zwiększoną odporność na wilgoć i wolniej chłonie ciecz, dlatego w kuchni znajdą również swoje rozwiązanie. Warto jednak podrkeślić, że nie jest ona w 100% odporna na działanie cieczy i przy dłuższym kontakcie napuchnie jak każda inna płyta. Dostępny wachlarz lakierów jest ogromny – od połysku do półmatu. Najczęściej używane są palety kolorów RAL i NCS.

Płyta fornirowana jest to płyta wiórowa, która została oklejona cienką warstwą forniru czyli cienką warstwą drewna. Zarówno w dotyku jak i wyglądzie bardzo dobrze imituje drewno. w tym wypadku również możemy zmieniać kolor poprzez bejcowanie/lakierowanie lub olejowanie. Forniry należą do bardziej ekskluzywnych wyborów co wiążę się z większymi kosztami.

Niezależnie od wyboru płyty – każda nasza kuchnia na wymiar będzie w pełni funkcjonalna i dopasowana do potrzeb naszych klientów.

Bardzo ważnym elementem każdej kuchni jest również blat. Materiał z jakiego zostanie on wykonany jest zależny od projektu kuchni na wymiar i potrzeb klienta. Nie ma znaczenia czy jest to blat kwarcowy lub granitowy – każdy z nich zamontujemy w Twojej nowej kuchni na wymiar.